Web Service Data (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: String
nn: Streng

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: Since
nn: Sidan

en: Structure
nn: Struktur
