Web Service Data (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: String
sr: Стринг

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
