Web Service Data (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Processor
br: Prosesor
