Web Service Data (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Processor
ca: Processador

en: Method
ca: Mètode

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Structure
ca: Estructura

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
ca: Hi ha hagut un problema al crear la instància del camp %label: @message.

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Master
ca: Mestre
