Web Service Data (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Method
de: Methode
