Web Service Data (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Desc
hu: Csökk

en: Method
hu: Mód

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Instances
hu: Példányok

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Structure
hu: Felépítés

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
hu: %label mező példányosításakor hiba történt: @message.

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Connector
hu: Csatlakozó

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Fulltext search
hu: Teljes szöveges keresés

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
