Web Service Data (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Structure
ku: پێکهاتە
