Web Service Data (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
