Web Service Data (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Structure
ps: جوړښت
