Web Service Data (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Options
km: ជម្រើស

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ %label ធាតុ​វត្ថុ ៖ @message ។
