Web Service Data (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Search
mg: Karoka

en: Structure
mg: Tatitra
