Web Service Data (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Processor
fi: Prosessori

en: Method
fi: Tapa

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Position
fi: Sijoitus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: is equal to
fi: on samansuuruinen kuin

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Instances
fi: Instanssit

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Structure
fi: Rakenne

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
fi: Kentän %label luominen epäonnistui: @message.

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Master
fi: Isäntä
