Web Service Data (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
