Web Service Data (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Page
ar: الصفحة

en: Processor
ar: معالج

en: Desc
ar: تنازلي

en: String
ar: المقطع

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Position
ar: الوضع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Since
ar: منذ

en: Structure
ar: الهيكلية

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
ar: حدثت مشكلة أثناء إنشاء مثيل للحقل %label: @message.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
