Web Service Data (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Options
et: Valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Processor
et: Töötleja

en: Desc
et: Kahanev

en: Method
et: Meetod

en: Arguments
et: Argumendid

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: is equal to
et: on võrde

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Structure
et: Struktuur

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
