Web Service Data (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Options
ro: Opțiuni

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Processor
ro: Procesor

en: Desc
ro: Descendent

en: Method
ro: Metodă

en: Arguments
ro: Argumente

en: Position
ro: Poziție

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Structure
ro: Structură

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
