Web Service Data (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (25 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Structure
si: ආකෘතිය
