WSDL Docs (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Documentation
uk: Документація

en: style
uk: стиль

en: output
uk: вивід

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)
