WSDL Docs (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Description
de: Beschreibung

en: Documentation
de: Dokumentation

en: style
de: Stil

en: output
de: Ausgabe

en: Web Services
de: Webservices

en: Please enter a valid URL.
de: Bitte eine gültige URL eingeben

en: Default path pattern
de: Standard-Pfadmuster
