WSDL Docs (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Documentation
ru: Документация

en: style
ru: стиль

en: output
ru: выход

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Exception: %e
ru: Исключение: %e

en: Default path pattern
ru: Шаблон пути по умолчанию
