WSDL Docs (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Documentation
nl: Documentatie

en: style
nl: stijl

en: Default path pattern
nl: Standaard pad-patroon
