Wunderground weather (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Language
no: Språk

en: Current weather
no: Været nå

en: rain
no: regn

en: Location
no: Sted

en: Temperature
no: Temperatur

en: Display name
no: Visningsnavn
