Wunderground weather (7.x-1.10) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Location
ast: Llugar
