Wunderground weather (7.x-1.10) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Visibility
az: Görünüş

en: Location
az: Məkan

en: Dates
az: Tarixlər
