Wunderground weather (7.x-1.10) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: rain
fr: Pluie

en: Field
fr: Champ

en: Icons
fr: Icônes

en: Date format
fr: Format de date

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Location
fr: Emplacement

en: Temperature
fr: Température

en: Wind speed
fr: Vitesse du vent

en: Unit of measurement
fr: Unité de mesure

en: Kilometers
fr: Kilomètres

en: Configure this block
fr: Configurer ce bloc

en: Wind
fr: Vent

en: Feels like
fr: Ressenti

en: @date_format format
fr: format @date_format
