Wunderground weather (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: rain
ja: 雨

en: Field
ja: フィールド

en: Icons
ja: アイコン

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Location
ja: 場所

en: Distance
ja: 距離

en: Miles
ja: マイル

en: Dates
ja: 日付

en: Unit of measurement
ja: 単位

en: Kilometers
ja: キロメートル

en: @date_format format
ja: @date_format　フォーマット
