Wunderground weather (7.x-1.10) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
