Wunderground weather (7.x-1.10) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Celsius
kn: ಸೆಲ್ಸಿಯಸ್

en: Fahrenheit
kn: ಫ್ಯಾರನ್‍ಹೀಟ್
