Wunderground weather (7.x-1.10) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന
