Wunderground weather (7.x-1.10) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: rain
sv: regn

en: Field
sv: Fält

en: Icons
sv: Ikoner

en: Date format
sv: Datumformat

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Location
sv: Plats

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Wind speed
sv: Vindhastighet

en: Distance
sv: Distans

en: Dates
sv: Datum

en: Unit of measurement
sv: Måttenhet

en: Kilometers
sv: Kilometer

en: @date_format format
sv: Format @date_format
