Wunderground weather (7.x-1.10) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
