Wunderground weather (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: rain
uk: дощ

en: Field
uk: Поле

en: Icons
uk: Іконки

en: Date format
uk: Формат дати

en: Visibility
uk: Видимість

en: Location
uk: Місце розташування

en: Temperature
uk: Температура

en: Celsius
uk: Цельсія

en: Fahrenheit
uk: Фаренгейт

en: Wind speed
uk: Швидкість вітру

en: Distance
uk: Відстань

en: Miles
uk: Милі

en: Dates
uk: Дати

en: Unit of measurement
uk: Одиниці вимірювання

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Wind
uk: Вітер

en: Feels like
uk: Відчувається

en: @date_format format
uk: Формат дати @date_format

en: Degrees
uk: Градуси
