Wunderground weather (7.x-1.11) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: rain
cs: déšť

en: Field
cs: Pole

en: Icons
cs: Ikony

en: Date format
cs: Formát data

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Location
cs: Místo

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Temperature
cs: Teplota

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Wind speed
cs: Rychlost větru

en: Dates
cs: Data

en: Unit of measurement
cs: Měrná jednotka

en: Configure this block
cs: Nastavit tento blok
