Wunderground weather (7.x-1.11) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
