Wunderground weather (7.x-1.11) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: rain
el: βροχή

en: Field
el: Πεδίο

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Celsius
el: Κελσίου

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Wind speed
el: Ταχύτητα ανέμου

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Kilometers
el: Χιλιόμετρα
