Wunderground weather (7.x-1.11) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: rain
es: lluvia

en: Field
es: Campo

en: Icons
es: Iconos

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Location
es: Ubicación

en: Caching
es: Caché

en: Temperature
es: Temperatura

en: Wind speed
es: Velocidad del viento

en: Distance
es: Distancia

en: Miles
es: Millas

en: Dates
es: Fechas

en: Unit of measurement
es: Unidad de medida

en: Kilometers
es: Kilómetros

en: Configure this block
es: Configurar este bloque

en: @date_format format
es: formato @date_format
