Wunderground weather (7.x-1.11) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Field
is: Rein

en: Visibility
is: Vísing

en: Location
is: Pláss
