Wunderground weather (7.x-1.11) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Field
id: Bidang

en: Date format
id: Format tanggal

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Location
id: Lokasi

en: Caching
id: Penembolokan

en: Dates
id: Tanggal

en: @date_format format
id: format @date_format
