Wunderground weather (7.x-1.11) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: rain
is: rigning

en: Field
is: Svæði

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Location
is: Staðsetning

en: Caching
is: Flýtiminni

en: Dates
is: Dagsetningar
