Wunderground weather (7.x-1.11) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Visibility
ku: بینایی

en: Location
ku: شوێن

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Dates
ku: بەروارەکان
