Wunderground weather (7.x-1.11) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: میدان

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Location
fa: مکان

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Dates
fa: تاریخ‌ها
