Wunderground weather (7.x-1.11) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Dates
te: తేదీలు
