Wunderground weather (7.x-1.12) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Location
ar: الموضع

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Dates
ar: التواريخ
