Wunderground weather (7.x-1.12) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: rain
da: regn

en: Field
da: Felt

en: Icons
da: Ikoner

en: Date format
da: Datoformat

en: Visibility
da: Synlighed

en: Location
da: Lokation

en: Temperature
da: Temperatur

en: Wind speed
da: Vindhastighed

en: Distance
da: Afstand

en: Dates
da: Datoer

en: Unit of measurement
da: Måleenhed

en: Kilometers
da: Kilometer

en: Configure this block
da: Indstil denne blok
