Wunderground weather (7.x-1.12) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: rain
et: vihm

en: Field
et: Väli

en: Icons
et: Ikoonid

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Location
et: Asukoht

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Wind speed
et: Tuule kiirus

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik
