Wunderground weather (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Location
eu: Kokalekua

en: Caching
eu: Cache-a

en: Dates
eu: Datak
