Wunderground weather (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: rain
hr: kiša

en: Field
hr: Polje

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Location
hr: Lokacija

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita

en: Wind speed
hr: Brzina vjetra

en: Dates
hr: Datumi

en: Unit of measurement
hr: Mjerna jedinica
