Wunderground weather (7.x-1.12) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Caching
hy: Քեշավորում
