Wunderground weather (7.x-1.12) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: rain
pl: deszcz

en: Field
pl: Pole

en: Icons
pl: Ikony

en: Date format
pl: Format daty

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Location
pl: Położenie

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Celsius
pl: Celsjusza

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Wind speed
pl: Prędkość wiatru

en: Distance
pl: Odległość

en: Miles
pl: Mile

en: Dates
pl: Daty

en: Kilometers
pl: Kilometry

en: Wind
pl: Wiatr

en: Degrees
pl: Stopnie
