Wunderground weather (7.x-1.12) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: rain
ru: дождь

en: Field
ru: Поле

en: Icons
ru: Иконки

en: Date format
ru: Формат даты

en: Visibility
ru: Видимость

en: Location
ru: Место

en: Caching
ru: Кэширование

en: Temperature
ru: Температура

en: Celsius
ru: Цельсий

en: Fahrenheit
ru: Фаренгейт

en: Wind speed
ru: Скорость ветра

en: Distance
ru: Расстояние

en: Miles
ru: Миль

en: Dates
ru: Даты

en: Unit of measurement
ru: Единица измерения

en: Kilometers
ru: километр

en: Configure this block
ru: Настроить данный блок

en: @date_format format
ru: Формат @date_format
